PLAYBOY – SLOVENSKÁ MUTACE, PROSINEC 2009


Môj štýl

 

OBLEČENIE: Nejsem ,,kravaťák“, tedy kravatový typ. Vzhledem k mojí profesi občas do obleku musím, ale trpím. Když už si ho ale obleču, říkají, že mi to sluší. Tak nevím...

 

OBLEČENIE CASUAL: Kdybych se měl narodit v příštím životě a mohl si vybrat, bylo by to někde u moře. Stačily by mi plavky a byl bych spokojený. Bohužel žiju v jiném podnebním pásmu a tady se dobře cítím v tričku a džínách. Obecně oblečení nakupuju nerad, zvlášť u nás doma, kde je vše předražené. V Americe je pro mě nakupování snesitelnější, s kamarádem jsme objevili značku American Eagle, do obchodu s touhle značkou mi stačí vlítnout, pobrat trička, košile, mikiny a jsem oblečený. Dobře si vyberu i u Tommy Hilfigera a Calvina Claina.

 

TOPÁNKY: Vzhledem k tomu, že jsem vystudoval kožařskou průmyslovku ve Zlíně, tak mám na boty velké nároky. Když je kupuju, strávím v obchodě hodně času, protože botky překontroluji zleva, zprava, zezhora i zespoda. Pak si je obuju a mám obarvené ponožky. Nechápu. U pana Bati by se to stát nemohlo. Jsou samozřejmě i krásné a kvalitní boty, mám rád italský design.

 

PARFUM: Je mi úplně jedno, čím se patlám. V koupleně mám teď Hypnose od Lancomu a voní mi Azzaro. Nejsem v tomto směru náročný.

 

FILM: Rád se podívám na všechny filmy s Jackem Nicholsonem, kvůli jeho úžasnému herectví. Taky se rád u filmu zasměju a protože jsem prezidentem festivalu české filmové a televizní komedie Hrnec smíchu, mám to štěstí, že mi ani jedna  komedie neunikne.

 

KOZMETIKA: Kosmetika je pro mě něco jako kosmonautika. Vůbec se neorientuju, co patří na oči, pod oči, co na ruce a na nohy, to se musím vždycky jít zeptat. Používám vodu po holení, tu poznám bezpečně a po sprše se namažu krémem. Všechno.

 

JEDLO: Jako kluk jsem neměl rád cibuli v polévce, dneska mi už nevadí. Jsem polévkový typ, mám rád ostré, takže si z Mexika vozím speciální pálivku Habanero a kořením s  všechno kromě buchet.

 

NÁPOJ: Jsem Valach, takže jsem odkojený slivovicí, ale to není nápoj, to je lék. Mám rád pívečko, to plzeňské. A vodu.

 

DOVOLENKOVÁ DESTINÁCIA: Nejlíp se cítím v teple. Zamiloval jsem si Mexiko, objevil jsem tam nádherný ostrov Cozumel, kde ještě pořád najdete pláže s bílým pískem, na kterých jste úplně sami, líbí se mi na západě Floridy a rád se jezdím potápět do Egypta.

 

ŠPORT: Dřív jsem jezdil rád na koni, ale koníčkové potřebují čas a toho mám málo. Rád hraju tenis, dobře je mi pod vodou. Pohyb mi nechybí, na jevišti ho mám dost.

 

HUDBA: Nemusím tvrdou muziku, vyrostl jsem na Beatles, Bee Gees, Beach Boys, Elvis Presley, mám rád Sinatru. Taky si rád poslechnu dobrý jazzíček.

 

KNIHY: Naposledy jsem měl na nočním stolku Miroslava Švandrlíka, Doktor od jezera hrochů. A úplně nejčerstvěji jsem četl Dobrého vojáka Švejka, ale to bylo ve studiu. Švejk vychází na pokračování na deseti cédéčkách, každé cd čte jiný herec a já jsem byl jedním z vybraných. Snad jsem to Švejkovi nepokazil.

 

SEN: Houpací křeslo na pláži, moře, doutník, koukám se do dálky, vidím delfíny, je teplo, sluníčko se směje a lidi taky...

 

SRDCOVÉ ZNAČKY: (mobil, hodinky, auto, firemná/platobná karta)

Nevím, jestli to je srdeční záležitost, ale u mobilu jsem věrný Nokii, hodinky nenosím a vzhledem k mojí profesi, kdy najezdím tisíce kilometrů po celé republice na představení, potřebuji pohodlné a bezpečné auto. Mám Toyotu Landcruiser a je to autíčko, které tohle všechno splňuje. Vydrží všechno a mám ho rád.

 

 

ROZHOVOR

 

Vo filme hráte starostu. A to znamená, že ste hrali politika. Politika je zase neraz divadlo. Vyskúšali by ste si úlohu starostu aj v skutočnosti?

 

V žádném případě. Politika mě absolutně neláká.

 

Keby ste mali jednou vetou vyjadriť, o čom je film Muži v říji, čo by ste povedali?

Je to o nás. O životě. Běžte se podívat. Uvidíte.

 

Ako to vyzerá podľa Pavla Zedníčka, keď sú muži v ruji?

Jako všichni mužští občas. Blbneme.

 

Majú ruju aj ženy?

Ano, taky blbnou. Občas J

 

No povedzte, nie je slovenské slovo ruja krajšie ako české říje?

Jen si ho pochvalte, nemám nic proti. Mám slovenštinu rád.